#Fotografia a grafika

Nepochybujeme o tom, že vaše produkty sú skvelé, no postaráme sa o to, aby tak aj vyzerali. Nie je predsa tajomstvom, že zákazníci nakupujú očami.

Reklama

Reklama

Výroba TV a online reklamných spotov, sponzorských odkazov, reklám na sociálne siete, LCD, LED a outdoor media.

Firemné video

Firemné video

Výroba propagačných, produktových, inštruktážnych videí, HR videí, videí pre internú komunikáciu a školenia.

Animácia

Animácia

Výroba video animácií, motion graphics, vizuálne efekty, 2D/3D animácie
a vizualizácie.

Tvorba konceptu

Reklama

Skvelá voľba ak chcete priestory, situácie alebo udalosti zaznamenať inak alebo ak vaša udalosť zahŕňa napr. aktivity zahŕňajúce vodnú plochu - takéto zábery sú oveľa výpovednejšie ako rozmazané fotografie alebo nestabilné video nakrúcané z lode.

Snímanie nehnutelnosti

Nehnuteľnosti

Špecializujeme sa v oblasti snímania nehnuteľností, stavieb, diaľnic, pozemkov, hotelov, športových areálov, historických pamiatok, kde fotografia z vtáčej perspektívy prináša konkrétnemu objektu alebo lokalite veľkú pridanú hodnotu.

Art direction

Revízie Objektov

Vykonávam bezpečné letecké vizuálne inšpekcie a monitoring nedostupných miest, ktoré vám včas pomôžu odhaliť nedostatky. Ponúkam obhliadky výškových objektov z dronu, kontroly kvality vo výškach, geodetické mapovania a letecké video-prieskumy.

Eventy

Drony sa dokážu vznášať a jednoducho manévrovať aj nad priestorom, kde sa odohrávajú vaše udalosti. Vďaka nim je možné zaznamenať videá a fotografie, ktoré nezahŕňajú len individuálne časti eventu ale aj komplexný pohľad.

360° Prehliadky

360° Prehliadky

Sférické fotografie z dronu vhodné pre stavebníctvo, nehnuteľnosti, pozemky a lokality. Interaktívne fotky s možnosťou zoomovania, otáčania a nahrania na web alebo facebook.

Panorámy

Panorámy

Panorámy z dronu sú unikátne a jedinečné širokouhlé fotografie poskladané z viacerých fotografií v jednom rade.

Moja tvorba

Prezentujte svoju firmu alebo značku nezameniteľným vizuálom. Vytvorím vám grafiku alebo produktové a reklamné fotografie na mieru.

CONTACT US

Need more information or want to make an appointment?
Feel free to write. We respond within 24 hours.

Prosím pripočítajte k 4 číslo 8.
© 2023 Všetky práva vyhradné pre DEAK production, s.r.o.
Slovensky    /Česky    /English
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.