#Natáčení dronem

Z ptačí perspektivy vypadá všechno jaksi lepší a uspořádanější. S dronem vás dostaneme i tam, kam byste se běžně nepodívali.

Letecké video a Fotografia

Letecké Video & Fotografie

Vytváříme letecké záběry pro každého: firmy, filmaře i soukromé osoby.V závislosti na vašich požadavcích
můžeme natočený materiál zpracovat podle vašich představ, nebo vám ho rovnou odevzdat na další zpracování.

Tvorba konceptu

Reklama

Skvělá volba když chcete prostory, situace nebo události zaznamenat jinak, anebo když vaše událost zahrnuje např. aktivity na vodní ploše -takové záběry vypovídají víc než rozmazané fotografie či nestabilní video natáčené z lodě.

Nemovitosti

Specializujeme se v oblasti snímání různých druhů nemovitostí, staveb, dálnic, pozemků, hotelů, sportovních areálů i historických památek, kde pohled z ptačí perspektivy přináší konkrétnímu objektu či lokalitě velkou přidanou hodnotu.

Art direction

Revize Objektů

Vykonáváme bezpečné letecké vizuální inspekce a monitoring nedostupných míst, které vám včas pomůžouodhalit nedostatky. Nabízím obhlídky výškových objektů z dronu, kontroly kvality ve výškách, geodetické mapování a letecké videoprůzkumy.

Eventy

Eventy

Drony se dokážou vznášet i jednoduše manévrovat nad prostorem, kde se odehrávají vaše události. Díky nim je možné zaznamenat videa a fotografie, které nezahrnují jen jednotlivé části eventu, ale komplexní pohled.

360° Prehliadky

360° Prohlídky

Sférické fotografie z dronu se často využívají ve stavebnictví, u nemovitostí, pozemků a dalších lokalit. Interaktivní fotky s možností přibližování a otáčení se v prostoru, si můžete pohodlně zavést i na váš web nebo sociální sítě.

Panorámy

Panoramy

Panoramy vytvořené z dronu jsou unikátní širokoúhlé fotografie, které jsou poskládané z vícero snímků. Jednotlivé obrazy se následně spojí pomocí speciálního softwaru a vytvoří jednu výslednou fotografii s ultravysokým rozlišením.

Časozbery

Časosběry

Během dlouhého období pro vás zdokumentujeme developerské, průmyslové, stavební či jiné industriální projekty od pozemku až po finální dokončenou budovu nebo stavbu. Využití jsme našli i pro snímání staveb, hal, parkovišť, dálnic a inženýrských sítí.

Bezpečnost je pro nás důležitá

Jsme držitelé všech potřebných povolení k provozu
bezpilotního letadla.

Registrácia UAV

POVOLENÍ

Disponujeme nezbytnými povoleními od Dopravního úřadu na území SR a naši piloti jsou řádně certifikovaní.


Pilotná licencia

LEGISLATIVA

Vlastníme všechna potřebná povolení na legální vykonávání leteckých prací s dronem na území SR.

Postprodukcia

POSTPRODUKCE

Postaráme se vám o kompletní postprodukci včetně střihu, animací, audia a voice overu.

Poistenie

POJIŠTĚNÍ

Naše drony mají povinné smluvní pojištění zodpovědnosti za škodu způsobenou pádem.

Moje tvorba

Na základě vašich požadavků zaznamenáme a vytvoříme letecké záběry, ať už jde o snímání nemovitostí, staveb, hotelů, sportovních areálů, událostí či historických památek. Přineseme vám tak unikátní úhel pohledu z místa, kde se běžně kamera nedostane.

KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete více informací, nebo si dohodnout schůzku?
Neváhejte a napište nám. Odpovídáme do 24 hodin.

Prosím sečtěte 9 a 7.
© 2023 Všechny práva vyhrazené pro DEAK production, s.r.o.
Slovensky    /Česky    /English
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.