#Natáčanie dronom

Z vtáčej perspektívy vyzerá všetko akosi lepšie a usporiadanejšie. S dronom vás dostaneme aj tam, kam by ste sa bežne nepozreli.

Letecké video a Fotografia

Letecké Video & Fotografia

Tvoríme letecké zábery pre každého: firmy, filmárov aj súkromné osoby. V závislosti od vašich požiadaviek
vám vieme natočený materiál spracovať podľa vašich predstáv, alebo
vám ho priamo odovzdať na ďalšie spracovanie.

Tvorba konceptu

Reklama

Skvelá voľba ak chcete priestory, situácie alebo udalosti zaznamenať inak alebo ak vaša udalosť zahŕňa napr. aktivity zahŕňajúce vodnú plochu - takéto zábery sú oveľa výpovednejšie ako rozmazané fotografie alebo nestabilné video nakrúcané z lode.

Nehnuteľnosti

Špecializujeme sa v oblasti snímania rôznych druhov nehnuteľností, stavieb, diaľnic, pozemkov, hotelov, športových areálov, historických pamiatok, kde pohľad z vtáčej perspektívy prináša konkrétnemu objektu alebo lokalite veľkú pridanú hodnotu.

Art direction

Revízie Objektov

Vykonávame bezpečné letecké vizuálne inšpekcie a monitoring nedostupných miest, ktoré vám včas pomôžu odhaliť nedostatky. Ponúkam obhliadky výškových objektov z dronu, kontroly kvality vo výškach, geodetické mapovania a letecké videoprieskumy.

Eventy

Eventy

Drony sa dokážu vznášať a jednoducho manévrovať aj nad priestorom, kde sa odohrávajú vaše udalosti. Vďaka nim je možné zaznamenať videá a fotografie, ktoré nezahŕňajú len individuálne časti eventu ale aj komplexný pohľad.

360° Prehliadky

360° Prehliadky

Sférické fotografie z dronu sa často využívajú pre stavebníctvo, nehnuteľnosti, pozemky a ďalšie lokality. Interaktívne fotky s možnosťou približovania a otáčania sa v priestore, si môžete pohodlne zavesiť aj na váš web alebo sociálne siete.

Panorámy

Panorámy

Panorámy vytvorené z dronu sú unikátne širokouhlé fotografie, ktoré sú poskladané z viacerých snímok. Jednotlivé obrazy sa následne pomocou špeciálneho softvéru spoja, a vytvoria jednu výslednú fotografiu s ultravysokým rozlíšením.

Časozbery

Časozbery

Počas požadovaného časového úseku pre vás zdokumentujeme výstavbu developerských projektov, inžinierkych sietí, parkovísk, výrobných hál, diaľnic a súkromných stavieb. Od prvého výkopu na nedoktnutom pozemku až po finálnu podobu projektu.

Časozbery

Počas dlhého obdobia pre vás zdokumentujeme developerské, priemyselné, industriálne a stavebné projekty od pozemku až po finálne dokončenú budovu. Využitie sme našli aj pre snímanie stavieb, hál, parkovísk, diaľnic a inžinierskych sietí.

Časozbery

Počas dlhého obdobia pre vás zdokumentujeme developerské, priemyselné, industriálne a stavebné projekty od pozemku až po finálne dokončenú budovu. Využitie sme našli aj pre snímanie stavieb, hál, parkovísk, diaľnic a inžinierskych sietí.

Bezpečnosť je pre nás dôležitá

Sme držiteľmi všetkých potrebných povolení k prevádzke
lietadla spôsobilého lietať bez pilota.

Registrácia UAV

POVOLENIA

Disponujeme nevyhnutnými povoleniami od Dopravného úradu a naši piloti sú riadne certifikovaní.


Pilotná licencia

LEGISLATÍVA

Vlastníme všetky potrebné povolenia na legálne vykonávanie leteckých prác s dronom na území SR.

Postprodukcia

POSTPRODUKCIA

Postaráme sa vám o kompletnú postprodukciu vrátane strihu, animácií, audia a voice overu.

Poistenie

POISTENIE

Naše drony majú povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pádom.

Moja tvorba

Na základe vašich požiadaviek zaznamenáme a vytvoríme letecké zábery, či už ide o snímanie nehnuteľností, stavieb, hotelov, športových areálov, udalostí alebo historických pamiatok. Prinesieme vám tak unikátny uhol pohľadu z miesta, kde sa bežne kamera nedostane.

CONTACT US

Need more information or want to make an appointment?
Feel free to write. We respond within 24 hours.

Prosím pripočítajte k 2 číslo 6.
© 2023 Všetky práva vyhradné pre DEAK production, s.r.o.
Slovensky    /Česky    /English
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.